logo: eurocolor, veka, rehau, schuco

+48 71 794 90 09 biuro@oknagalio.pl

Facebook Google Plus YouTube

Okna VEKA

Okna Dako Wrocław

Okna DPE-70 Elegant Veka Swing - elegancka zakrąglona linia okien.

 

5 komorowe okno o szerokości 70mm. Elegancka zaokraglona linia okien, niska zabudowa 118mm zapewnia więcej światła, Profil w klasie A i zamknięte zbrojenie w ramie gwarantuje wysoką sztywość. Wykonane z markowych profili VEKA. Szyby podwójne o izolacji do Ug=1,0 W/m2K mogą być wyposażone w ciepłą ramkę Swisspacer dopasowaną kolorystycznie do okna. Markowe okucie obwiedniowe WINKAHUS ActivPilot gwarantuje bezawaryjną obsługę.

 

Konstrukcja: profil Veka Perfecline Swing klasa A o szerokości 70mm dla ramy i skrzydła. Zaokrąglone krawędzie zewnętrzne i wewnętrzne. Stal zamknięta w ramie oraz wielokrotnie gięta w skrzydle.

Współczynnik izolacji całego okna: Uw=1,2 W/m2K dla szyby podwójnej Ug=1,0 W/m2K z ciepłą ramką, oraz Uw=1,0 W/m2K dla szyby potrójnej Ug=0,7 W/m2K z ciepłą ramką,

Kolory standardowe: biały, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, mahoń, tabasco, srebrnoszary, antracyt fakturowany. Kolory uzupełniające: winchester, dąb antyczny, macore

Okna DPE-70 w kolorze jednostronnym oraz w kolorze dwustronnym są barwione w masie, dzieki czemu po uszkodzeniu okleiny usterka nie jest tak widoczna jak na białym profilu.

Szyby:podwójne Ug=1,0 W/m2K, opcja ciepła ramka SWISSPACER dopasowana kolorystycznie do okna. Szyby potrójne Ug=0,7 W/m2K, szyby ornamentowe, przeciwsłoneczne, bezpieczne klejone O2, antywłamaniowe P2 i P4.

Okucie:WINKHAUS ActivPilot, w standardzie 4 stopniowy uchył, mikrowentylacja, zaczep antywyważeniowy. Opcjonalnie blokada obrotu klamki zintegrowana z podnośnikiem skrzydła, okucie do pokoju dziecka (można okno uchylić lub zamknąć, dopiero po zwolnieniu blokady w klamce skrzydło się otwiera), okucia z niewidocznymi zawiasami Select, okucie antywyważeniowe WK1, okucie antywłamaniowe WK2.

Klamki: klamka aluminiowa. Opcjonalnie bezpieczne klamki HOPPE Secustic - uniemożliwiającą przesunięcie okucia od zewnętrznej strony oraz klamki z kluczem do okuć antywłamaniowych.

Dodatki: profil pod parapetowy gwarantujący prawidłowy montaż okna i parapetów, rowek wypełniony profilem ułatwia utrzymanie okna w czystości.

Dodatki opcjonalne: zatrzask balkonowy, niski próg w drzwiach balkonowych, osłona progu balkonowego.

Gwarancja: 5 lat

 


Pliki do pobrania:

pdf - Katalog okien i drzwi DAKO
ul. Lotnicza 24; Wrocław
wjazd od ul. Szybowcowej 15
tel. +48 71 794 90 09
Biuro czynne :
Pn-Pt 9:00-17:00
Sob: 10:00-13:00

Realizacje

Technologie

superspacer
5 wyroznikow okien eurocolor

Katalogi

Katalog okien Eurocolor Schuco Rehau
stolpaw Katalog okien DAKO
kmt Bramy Wiśniowski

Kontakt

Okna Galio
ul. Lotnicza 24, 54-155 Wrocław
Wjazd na parking od ul. Szybowcowej 15
tel. 71 794 90 09, biuro@oknagalio.pl