logo: eurocolor, veka, rehau, schuco

+48 71 794 90 09 biuro@oknagalio.pl

Facebook Google Plus YouTube

Drzwi podnoszono przesuwane HS Veka Slide 82

Energooszczędne drzwi podnoszono przesuwane HST DPQ-82 wykonane z profili Veka Slide 82.

Nowoczesny system drzwi przesuwanych bez progu dedykowany do domów energooszczędnych. W pełni kompatybilny z oknami DPQ-82 i DPQ-82 Thermo. Możliwość wykonania drzwi o szerokości 6500mm i wysokości 2700mm, w różnych konfiguracjach otwierania i podziałów. System umożliwia zastosowanie ciepłych szyb potrójnych, w standardzie szyba 4/18/4/18/4 Ug=0,5.

Czytaj więcej...

Drzwi Wikęd TERMO Prestige

Drzwi wikęd

Nowa linia drzwi firmy Wikęd TERMO Prestige o izolacji termicznej Ud=0,85

Wysokiej jakości drzwi wejściowe o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i szczelności. Unikalne rozwiązania techniczne , komfort i energooszczędność.

Czytaj więcej...

Okna DPQ-82 Thermo firmy Dako

Nowość okna DPQ-82 Thermo firmy DAKO, nowy standard energooszczędności.

Dwie wkładki termiczne w ramie i skrzydle, szyba potrójna Ug=0,5 z ciepłą ramką chromatech, zaczep antywłamaniowy z podwójnym ryglowaniem tylko w oknach DAKO.

Czytaj więcej...

Nowość drzwi odstawno przesuwane duoPort PAS

Innowacyjne okucie odstawno przesuwne duoPort PAS nadaje drzwiom tarasowym nowy wymiar funkcjonalny. Dzięki wbudowanym amortyzatorom i urządzeniom magazynującym energię można swobodnie przesuwać skrzydła o wadze do 160 kg. Funkcja wietrzenia przy skrzydle równolegle odsuniętym od ramy umożliwia naturalną, równomierną wymianę powietrza także podczas nieobecności domowników. Obsługa jest intuicyjna i wyjątkowo komfortowa.

Czytaj więcej...

Drzwi wejściowe Eurocolor

Drzwi Estetic

Nowa kolekcja drzwi wejściowych firmy Eurocolor. Najwyższej jakości panele wykonane z płyty HPL wypełnionej izolacją z twardego XPS. Bardzo dobre parametry izolacyjne, wysoka odporność na warunki atmosferyczne, najdłuższa gwarancja na rynku 5 lat!

Drzwi są wykonywane z panelem tradycyjnym wsadowym i panelem nakładkowym. Kolory biały, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, mahoń, winchester, antracyt, jasno szary oraz we wszystkich kolorach renolit.

Czytaj więcej...

Okna plastikowe DPQ-82 Veka Softline 82

okno dpq-82Ciepły wymiar innowacji - nowe energooszczędne okna plastikowe z trzema szybami DPQ-82 już w sprzedaży. Bazujące na profilu 7-komorowym VEKA Softline 82, charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami izolacji i szczelności. Klasyczna linia i kształt okna. W standardzie szyba potrójna 4/18/4/18/4 Ug=0,5, okucie winkhaus activPilot. Możliwość zastosowania szyb o grubości 52mm.

Dowiedz się wiecej o oknach DPQ-82

Roleta zewnętrzna kolor dąb bagienny

Roleta zewnętrzna kolor dąb bagiennyNowość roleta zewnętrzna w kolorze dąb bagienny. Pancerz w tej kolorystyce idealnie komponuje się z kolorem okien dąb bagienny renolit nr 2052089. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy jednolitą tonację przy otwartej i zamkniętej rolecie. Obecna oferta pancerzy w kolorach drewnopodobnych to: winchester, złoty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny.

Czytaj więcej...

Piloty do sterowania radiowego roletami zewnętrznymi.

pilot 5 kanalowy timer miniNowy system sterowania radiowego do rolet zewnętrznych. W jego skład wchodzą piloty, przełączniki naścienne oraz urządzenia z funkcją programowania czasowego, dzięki którym można w łatwy i prosty sposób zaprogramować czas i działanie rolet. Nowoczesny design, duże możliwości konfiguracji. System może być również stosowany przy standardowych silnikach, wystarczy zastosować przełącznik z odbiornikem radiowym.

Czytaj więcej...

ul. Lotnicza 24; Wrocław
wjazd od ul. Szybowcowej 15
tel. +48 71 794 90 09
Biuro czynne :
Pn-Pt 10:00-17:00
Sob: po wcześniejszym umówieniu

Realizacje

Technologie

superspacer
5 wyroznikow okien eurocolor

Katalogi

Katalog okien Eurocolor Schuco Rehau
stolpaw Katalog okien DAKO
kmt Bramy Wiśniowski

Kontakt

Okna Galio
ul. Lotnicza 24, 54-155 Wrocław
Wjazd na parking od ul. Szybowcowej 15
tel. 71 794 90 09, biuro@oknagalio.pl